Poradenství

Konzultace pro osobní rozvoj

Jana Valouchová

Je pro Vás ideální v případě, že se chcete posunout dál, rozvíjet se, prohloubit znalosti o vnitřním já, lépe si rozumět a umět se zorientovat v emocích a pocitech. Pochopení sama sebe změní Vaši budoucnost v radostnější. Tato metoda není věštění, ale řešení příčiny vzniku aktuálních potíží, čímž zasahuje do budoucnosti a v pozitivním slova smyslu ji mění.

Naše chování je z velké části ovlivňováno nevědomou úrovní bytí, ve které mnohdy uchováváme bolestné a tíživé události, aniž bychom o tom věděli. Vzhledem k tomu pak vyhodnocujeme zátěžové, ale i běžné denní situace pod negativním vlivem těchto starých zranění z minulosti, což znemožňuje lehké a radostné žití.

V průběhu konzultace otevírám podvědomí a nevědomí klienta a dohledávám příčiny vzniku obtíží. Přenesením dané tématiky na vědomou úroveň pak dochází k přirozenému rozvolnění energetických drah. Za použití různých adaptačních technik pak s klientem rozvíjím cestu k novému chápání životních situací. Při konzultaci neprobíhají žádné hypnózy, či stavy oddělení od těla apod. Vše probíhá na úrovni vědomé komunikace.

Pro efektivní výsledek je zapotřebí chtít jít dál a měnit návyky. Nový náhled na svět je pak třeba zakomponovat do fyzické úrovně žití.

Cena poradenství: 1200 Kč/ hod.

Fotogalerie